Chrzest

Fotograf chrzest Chrzanów

Fotografia chrztu świętego, podobnie jak fotografia ślubna, jest zadaniem niełatwym i odpowiedzialnym. Ceremonia chrztu świętego to zazwyczaj kameralne wydarzenie, w trakcie którego fotograf powinien z wyczuciem i dyskrecją dokonać rejestracji tego pięknego sakramentu. Nie ma tutaj czasu i miejsca na pomyłki i błędy w sztuce. Sam sakrament trwa kilka chwil i tylko doświadczony fotograf zapewni piękne i niepowtarzalne ujęcia.

Mając na uwadze powyższe, zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług jako fotografa w czasie sakramentu chrztu świętego Waszego dziecka. Wykonane fotografie będą poddane profesjonalnej obróbce (na życzenie sepia, b&w), zostaną wklejone w elegancki, okolicznościowy album, a wszystkie wykonane ujęcia zostaną przekazane Państwu również w formie elektronicznej. Zakres materiału fotograficznego obejmuje zdjęcia przed mszą świętą, w trakcie sakramentu, zdjęcia grupowe z gośćmi po zakończeniu ceremonii, oraz jeżeli Państwo sobie zażyczą, zdjęcia w trakcie uroczystego poczęstunku w lokalu.

Posiadam wymagane w trakcie tego typu uroczystości zaświadczenie dla fotografów wydane przez Kurię Metropolitarną.

Zachęcam do zapoznania się z przykładowymi galeriami zdjęć zamieszczonymi w tym dziale.

W sprawie warunków wykonania reportażu z chrztu świętego proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy, znajdujący się w menu głównym strony. Pozostaję również do dyspozycji pod nr tel. 607257753.
Piotr Mędela – fotograf

Share Button