Galeria ślubna

Zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna zawsze była i jest dla mnie bardzo ciekawym i intrygującym tematem fotograficznym. Podczas swoich realizacji zawsze wykonuję zdjęcia ślubne tak, jakbym to ja był ich odbiorcą, czyli najlepiej jak potrafię.
Fotograf ślubny to zajęcie wymagające niejednokrotnie sporego poświęcenia i zaangażowania. Cechy te nie są mi obce, zawsze staram się by fotografia ślubna w moim wykonaniu spełniała wszystkie oczekiwania pary młodej. Zdobyte doświadczenie pozwala mi z łatwością sprostać temu zadaniu. Podchodzę do tematu zawsze w indywidualny sposób, mając na uwadze sugestie i wyobrażenia pary młodej co do charakteru wykonywanej sesji, czy reportażu.
W przypadku reportażu zdjęcia nie są reżyserowane, uważnie obserwuję rozwój wypadków, starając się utrwalać najciekawsze momenty, emocje, wzruszenia i radości tego pięknego dnia. Pracuję zawsze bardzo dyskretnie, swoją obecnością nie zakłócam przebiegu wydarzeń.
W czasie sesji plenerowej wspólnie z parą młodą nakreślam najciekawszy scenariusz dla wykonywanych zdjęć, uwzględniając miejsce sesji, nastroje modeli i panujące warunki, tak, by efekt końcowy zawsze był zgodny z oczekiwaniami.

Fotografia ślubna którą oferuję, jest całościową ofertą, począwszy od zdjęć z przygotowań, poprzez ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne, a na sesji plenerowej kończąc. Cały materiał fotograficzny jest poddawany weryfikacji i niezbędnej obróbce, a najlepsze ujęcia znajdują swoje miejsce w pięknym, profesjonalnym albumie. Tak przygotowane zdjęcia ślubne stanowić będą wspaniałą pamiątkę tych niezapomnianych chwil. Na życzenie umieszczam galerię pary młodej na mojej stronie www. Wykonuję również sesje narzeczeńskie, które stanowią doskonały wstęp do realizacji ślubnej.

Zapraszam wszystkie pary szukające profesjonalnego fotografa, który zapewni niepowtarzalne, ciekawe i spontaniczne ujęcia z tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Swoja ofertę kieruję głównie do par z województwa małopolskiego i śląskiego. Główny obszar mojej działalności to Katowice, Kraków, Chrzanów, Trzebina, Libiąż, Jaworzno, Sosnowiec. Oczywiście z przyjemnością zrealizuję zdjęcia ślubne na terenie innych województw.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi galeriami ślubnymi zamieszczonymi na mojej stronie.

Jako fotograf, posiadam stosowne zaświadczenie z Kurii Metropolitarnej o ukończeniu kursu dla fotografów ślubnych.

Piotr Mędela – fotograf

 

Share Button