O mnie

Witam wszystkich na mojej stronie. Nazywam się PIOTR MĘDELA i oferuję swoje usługi jako fotograf.

Fotografią zajmuję się od wielu lat. Począwszy od fotografii czarno-białej i kolorowej wykonywanej na materiałach światłoczułych aż do aktualnie wykonywanej fotografii cyfrowej. Fotografia od zawsze sprawiała mi wielką przyjemność, była i jest moim hobby, co zdecydowanie ułatwia mi zrozumienie oczekiwań klientów i poszerza moje spojrzenie na realizowane tematy.

FOTOGRAF ŚLUBNY

Zapewniam pełną obsługę fotograficzną uroczystości ślubno-weselnych, obejmującą fotoreportaż z przygotowań, ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. W tygodniu wykonuję również ślubne sesje plenerowe w wielu atrakcyjnych lokalizacjach. Miejsca na sesje plenerowe wybieram wspólnie z parą młodą mając na uwadze zainteresowania i temperament modeli.
Fotografie przekazuję w gustownych albumach renomowanych firm lub w indywidualnie przygotowywanych fotoksiążkach. Dodatkowo, zawsze dołączam nośnik elektroniczny z wszystkimi wykonanymi ujęciami. Pliki na nośniku elektronicznym poddane są niezbędnej, profesjonalnej obróbce graficznej.
Zdjęcia ślubne zazwyczaj wykonuję na terenie południowej Polski, w szczególności na terenie Śląska i Małopolski.

INNE REALIZACJE
Wykonuję również fotoreportaże z innych uroczystości, jak chrzty święte, komunie, msze prymicyjne, zjazdy rodzinne i tym podobne.
Realizuję wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe, reportaże z lokalnych wydarzeń, eventy, itp. Zajmuję się fotografią teatralną i koncertową, wykonuję sesje zdjęciowe dla zespołów muzycznych.

W czasie realizacji zleceń stosuję profesjonalne lustrzanki, wraz z jasnymi obiektywami w pełnym zakresie ogniskowych.

Zachęcam Państwa do skorzystania z moich usług.

Piotr Mędela
tel. 607 257 753
e’mail: piotr@fotomedela.pl

Share Button